II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

 WAŻNE INFORMACJE BIEŻĄCE  logo2 png       

 

21 wosp plakat2  A.  29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w II LO - GRAMY z GŁOWĄ !!! W tym roku Fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał WOŚP odbędzie się w tym roku 31 stycznia. Z uwagi na zaistniałą sytuację, nie mamy możliwości spotkania się w szkole, co nie oznacza, że nie możemy się dorzucić !!! Już 1 grudnia zostały uruchomione pewne formy wsparcia WOŚP ( https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/start-wplat-na-29-final-wosp).

Jak to zrobić? Nic prostszego! Specjalnie dla Was została założona e-skarbonka, do której możecie się dokładać już teraz! Wszystkie wpłaty wędrują bezpośrednio na konto organizatorów: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lwbchj Nie pozostawajmy obojętni, pomagajmy!!! | Więcej informacji: https://www.wosp.org.pl/final/29-final-wosp

 


 B.  DRODZY ÓSMOKLASIŚCI - zapraszamy Was serdecznie do wypełnienia poniższej ankiety, która pozwoli nam wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w optymalny sposób przygotować ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny 2021/2022  PRZEJDŹ DO ANKIETY

 

STYPENDIA #ZSQUAD ZA ROK 2020

zsquad stypendia 2020W ostatnim dniu roku 2020 w auli szkolnej wręczone zostały po raz kolejny stypendia #Zsquad za rok 2020 w ramach innowacyjnego projektu realizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy we współpracy z firmami reprezentującymi prężnie rozwijające się polskie spółki z branży nowych technologii informacyjnych.

W wyniku postępowania stypendialnego przyznano 3 jednorazowe stypendia w wysokości 2200 zł (uzyskali je: Natalia Pawłowska, Julia Kulik i Szymon Narolski), 3 jednorazowe stypendia w wysokości 500 zł (dla Aleksandry Kraski, Kingi Kuśmierczyk oraz  Kingi Mielcarek). Sfinansowano również egzamin z języka angielskiego FCE w kwocie 645 zł. Do egzaminu przystąpi Szymon Narolski, który najlepiej poradził sobie z kursem przygotowującym do egzaminu FCE prowadzonym w II LO przez p. Annę Lisiecką w ramach projektu #Zsquad.

 

Epidemia COVID 19 spowodował znaczne zmiany w regulaminie ubiegania się i przyznawania stypendiów oraz w wysokości samych stypendiów. Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej fundatorzy reprezentowani przez p. Mariusza Muszyńskiego stanęli na wysokości zadania i kolejny raz nagrodzili trud szczególnie uzdolnionych, kreatywnych oraz zaangażowanych w życie szkoły oraz rozwój swoich pasji i umiejętności uczniów II Liceum.

Technicznie wsparcia udzielił nam również p. Jarosław Jarosz, prezes Fundacji na Rzecz Inicjatyw Społecznych i Ochrony Zdrowia "Wspólnie do celu".

Wszystkim zaangażowanym w ten projekt bardzo serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję na kontynuację wspólnych działań również w przyszłości.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .