Zbiórka żywności i artykułów szkolnych dla Litwy i Ukrainy - podziękowanie

Pragnę serdecznie podziękować pani dyrektor Jolancie Kwaśniewskiej, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom poszczególnych klas za włączenie się do akcji zbiórki żywności i artykułów szkolnych dla dzieci z Ukrainy i Litwy. W szczególności wyrazy podziękowania składam na ręce: p. J. Kwaśniewskiej, p. A. Kierkicz-Śliwce, p. A. Gugulskiej, p. A. Nowosad, p. S. Jakubczakowi, p. K. Jaworskiej-Dawidziuk, p. G. Bochenek, p. H. Wojtkowiak, p. D. Borucie, p. W. Chirowskiej, p. A. Horodelskiej-Cencner, p. B. Korolewicz-Długosz, p. B. Szewczyk, p. M. i A. Wójcikom, p. E. Szulczewskiej oraz uczniom klas I a, I d, II b, II d, II e, III b, III e i III f, za to, że nie są obojętni na potrzeby drugiego człowieka. Państwu M. i A. Wójcikom dziękuję za pomoc w przewiezieniu towarów do Telewizji Wrocław - koordynatora projektu.

Akcja stała się kolejnym znakiem solidarności z potrzebującymi dziećmi, z których prawie 21 tysięcy każdego dnia umiera z głodu, a 90 milionów głoduje. Pamiętajmy, że "wychowanie jest sprawą serca..."

Eleonora Marmajewska - Basińska
koordynarot projektu