Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych + projekt "Szatnia" - informacje

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - osobą, która zakwalifikowała się do powiatowego etapu Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych został Maciej Pochwat z klasy IIIc, zdobywając 24 / 25 punkty. Serdecznie gratulujemy. W razie jakichkolwiek pytań proszę zgłaszać się do organizatorów. Jutro w gablocie obok pokoju nauczycielskiego pojawi się klucz odpowiedzi.

Projekt "SZATNIA" - rozpoczęcie malowania szatni przewidziano na piątek, 10.02.2012 po lekcjach. Dalsze szczegóły, w tym dokładna godzina rozpoczęcia prac,  podane zostaną w przyszłym tygodniu.

K.Jaworska-Dawidziuk