Stypendystki programu "Wyrównywania szans edukacyjnych uczniów zdolnych"

Stypendyski_uczniowie_zdolni Dnia 29.02.2012 r. w Sali Audytoryjnej Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych Stypendystom w realizowanym w roku szkolnym 2011/2012 programie pn. „Dolnośląski Program Stypendialny – Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów uzdolnionych”.W gronie wyróżnionych znalazły się dwie uczennice naszego liceum: Dorota Łaskawska i Małgorzata Stepaniuk. Opiekunką stypendystek jest pani profesor Helena Wojtkowiak.
W roku szkolnym 2011/2012 przyznano stypendia 316 uczniom z dolnośląskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy stypendyści, dyrektorzy szkół, do których uczęszczają uczniowie oraz przedstawiciele organów prowadzących szkoły, z których wywodzą się stypendyści. Zjawili się także niektórzy rodzice wyróżnionych uczniów. Nagrodzone uczennice nieustannie poszerzają swoją wiedzę, biorą udział w konkursach i projektach oraz pełnią role asystentów nauczycieli, pomagają im w prowadzeniu zajęć. Gratulujemy nagrodzonym dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów w nauce.