"Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" - podsumowanie akcji

Pragnę serdecznie podziękować tym uczniom i wychowawcom, którzy włączyli się do akcji ratowania polskich nekropolii za wschodnią granicą "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Akcja ma ogromne znaczenie dla realizacji programów wychowawczych w kontekście zagadnień związanych z patriotyzmem i niesieniem pomocy innym.

W akcji zbierania symbolicznych złotówek wzięły dotychczas udział następujące klasy:
IA - 26 zł
ID - 30 zł
IC - 31 zł
IIB - 29 zł
IID - 23 zł
IIE - 28 zł
IIIB - 1zł
W sumie zebraliśmy 168 zł. Dziękuję uczniom i wychowawcom wyżej wymienionych klas za udział w inicjatywie. Jeżeli inne klasy chcą dołączyć się jeszcze do akcji, czekamy na wpłaty do końca kwietnia. Dziękuję, że pamiętacie o naszych przodkach.
E. Marmajewska-Basińska
organizatorka