IV Konkurs Czytania z Instytutem Goethego - wyniki

Goethe_InstitutW piątek, 20 kwietnia 2012 roku, odbył się szkolny etap 4. Ogólnopolskiego Konkursu Pięknego Czytania, którego mottem było w tym roku „Moderne Märchen: Wahrheit oder Dichtung?" Uczennice i uczniowie zaprezentowali fragmenty powieści Janny Frey pt. "Być piękną".
Najlepiej z tekstem poradziła sobie Ada Cygan z klasy I a, miejsce drugie przypadło Marcie Obiegło z klasy II d, a trzecie Wiktorowi Włodarczykowi z klasy II e. Miejsca czwarte i piąte zajęły odpowiednio Małgorzata Kasperowicz z klasy II a i Julita Towarzyńska z klasy II d.
Najlepsi lektorzy wystartują w II etapie konkursu, który odbędzie się 01.06.2012 w Krakowie. Gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom.