II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

 

.

Wolontariat zagraniczny z AIESEC

Discover_worldBardzo ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą zdobyć doświadczenie, poznać inne kultury oraz przeżyć przygodę życia w ramach wolontariatu lub praktyk zagranicznych w Ameryce Południowej, Afryce, Azji, Europie Wschodniej i Południowej. Dotyczy wprawdzie tegorocznych maturzystów, ale wszyscy obecni drugo- i pierwszoklasiści w przyszłości mogą skorzystać z propozycji, mając jednocześnie sporo czasu na przemyślenie i przygotowanie się do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Tegoroczny termin składania aplikacji upływa w dniu 13 maja!

 

 Informacje o wolontariacie: http://www.discoverworld.pl/ oraz relacje uczestników projektu.

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .