Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Samorzadu Uczniowskiego II LO w Oleśnicy przedstawiamy szczegóły kalendarium wyborczego. Podajemy listę kandydatów, skład szkolnej komisji wyborczej oraz ważne informacje dla kandydatów oraz wyborców.

Kandydaci na przewodniczącego II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy :

1. Bartosz Dolata
2. Łukasz Łukaszewski
3. Wojciech Mazur
4. Anna Rybaczyk

Kalendarium wyborcze

01. 10. 2012 - podanie oficjalnej listy kandydatów na przewodniczącego II LO
02 -10. 10. 2012 - kampania wyborcza
08.10 2012 – termin składania przez kandydatów programów wyborczych ( szkolna komisja wyborcza)
09.10. 2012 - szkolna debata przedwyborcza (godzina 13.20 sala gimnastyczna)
10.10. 2012 – cisza wyborcza ( od godziny 14.15)
11.10.2012 – wybory na przewodniczącego szkoły ( lokal wyborczy – sala 33 otwarty będzie w godzinach 11.35 – 12.20)
12.10.2012 -
a) zebranie SU – zatwierdzenie wyborów na przewodniczącego szkoły , powołanie pozostałych członków prezydium SU ( godzina 11.20 -11.35)
b) uroczyste przejecie władzy przez nowo wyłonioną ekipę - Expose przewodniczącego (apel z okazji Święta KEN)

Skład szkolnej komisji wyborczej

Przewodniczący :

Małgorzata Wojtczak

Członkowie :

Cyprian Wieczorek
Kamila Wojdat
Amanda Mozol
Mateusz Wawszczyk
Paweł Wawszczyk

Ważne !

Dla kandydatów

Niedostarczenie programu wyborczego na ręce Szkolnej komisji wyborczej do dnia 08.10.2012 do godziny 11.20 skutkuje dyskwalifikacją kandydata!

Dla wyborców

Ordynacja wyborcza do SU zawarta jest w rozdziale 4 Statutu SU.
Udział w wyborach jest możliwy po okazaniu dowodu przynależności do społeczności uczniowskiej II LO. Pamiętajcie o legitymacjach!