AWG - Warendorf/Niemcy

NiemcyNikt już dziś nie pamięta, jak to dokładnie było. A co miało być? A no pismo. Poniższe pismo. Dlaczego dyrekcja i nauczyciele Augustin - Wibbelt - Gymnasium z niemieckiego Warendorfu skierowali do dyrekcji II LO w Oleśnicy list intencyjny, w którym poinformowali nas o chęci nawiązania współpracy? Pewne jest tylko, że impulsem do nawiązania tego kontaktu była absolwentka II ogólniaka, wymieniona w liście p. Renata Kulik. Potem był właśnie ten list...

list_intencyjny_LOII_AWG

A w lutym 2005 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie organizacyjne, które zapoczątkowało ciąg wymian uczniowskich pomiędzy II LO w Oleśnicy i AWG w Warendorfie.

Relacja z poszczególnych lat:

Galeria - zbiór zdjęć z różnych wymian:  camera

Wymianę wspierają: Jugendwerk jugendwerk, Powiat Oleśnicki  Powiat Olesnicki , Miasto Oleśnica    Olesnica herb ,  Rada Rodziców przy IILO