"Beania 2012"

Już w najbliższy piątek, 26 października na 5-ej lekcji na sali gimnastycznej odbędzie się konkurs „Beania 2012". Jest to pierwsza impreza w ramach zainaugurowanej w naszej szkoły Ligi Klas!

Udział w nim biorą klasy pierwsze, które prezentują swoje zdjęcie klasowe z mottem oraz wykonują piosenkę, do wylosowanej uprzednio melodii. W trakcie imprezy usłyszymy klasowe wersje następujących piosenek: klasa IA „ Summer paradise", klasa IB „Waka waka", klasa IC „It's Raining Man", klasa ID „Starstrukk", klasa IE „Gimme, gimme".

Mamy nadzieję, że wszystkie występy będą dla Was powodem do radości i dumy, a ich przygotowanie przyczyni się do lepszej integracji Waszej klasy.