Wyniki dyktanda z języka angielskiego - etap szkolny

flaga_wielkiej_brytaniiW wyniku wcześniej przeprowadzonych eliminacji klasowych do drugiego etapu międzyklasowego dyktanda z języka angielskiego w dniu 24 października 2012 r. przystąpiło 9 uczniów, reprezentujących różne klasy. Wśród nich byli: Jakub Kujawa (1d), Cyprian Wieczorek (3c), Malwina Bik (1c), Dominika Gałązka (1c), Dominika Marmajewska (1b), Paweł Dawidziak (2d), Jędrzej Masternak (2b), Tomasz Kunysz (2d) oraz Sandra Gwiazda (1c).  Do etapu powiatowego zakwalifikowali się Jakub Kujawa, Cyprian Wieczorek oraz Malwina Bik. Wszystkim uczestnikom gratuluję oraz życzę wielu sukcesów podczas kolejnych konkursów z języka angielskiego. Szczególnie gratuluję tym, którzy będą nas reprezentować podczas powiatowego dyktanda z języka angielskiego.

Eleonora Marmajewska-Basińska