"Beania 2012" - konkursowe zdjęcia i filmiki klas

zdjcie_1_a zdjcie_1_b zdjecie_1_c
zdjcie_1_d zdjcie_1_e
       klasa 1a | camcorder        klasa 1b | camcorder klasa 1c | camcorder            klasa 1d | camcorder        klasa 1e | camcorder

W piątek, 26. października pierwsze klasy naszego Liceum wzięły udział w rywalizacji w ramach Ligi Klas. Na Beania czyli otrzęsiny, przygotowały własną wersję wcześniej wylosowanego przeboju oraz zdjęcie z mottem. Usłyszeliśmy „ Summer paradise" klasy I A, „Waka waka" w wykonaniu I B, klasa I C zaśpiewała do melodii „It's Raining Man", klasa I D „Starstrukk", a klasa I E przebojowo wykonała „Gimme, gimme". Ze względów technicznych nie był możliwy pokaz zdjęć a tym samym rozstrzygnięcie całego konkursu.

Po prezentacji piosenek komisja konkursowa oceniła część pierwszą i ogłosiła, że dwie klasy I C oraz I E zajęły ex equo pierwsze miejsce. Na miejscu drugim uplasowała się klasa I A, na miejscu trzecim klasa I B, zaś klasa I D zajęła miejsce czwarte.

Na ostateczny werdykt jury musieliśmy poczekać jednak dłużej, czyli do dzisiaj.

Jury po podsumowaniu punktów za zdjęcia oraz wykonanie piosenki uznało, że pierwsze miejsce w konkursie „Beania 2012” zajęła klasa I E, drugie klasa I C, trzecie klasa IA, czwarte klasa I D, a piąte klasa I B.

Jury oraz organizatorzy gratulują i dziękują klasom pierwszym za kreatywność, zaangażowanie oraz entuzjazm. Wszystkie klasy otrzymują punkty do Ligi klas a trzy pierwsze miejsca słodki upominek, który wręczymy na apelu z okazji Święta Niepodległości.