Wyniki konkursu tłumaczeniowego z języka angielskiego

Informujemy, że w tegorocznej edycji konkursu tłumaczeniowego z języka angielskiego zwyciężczynią została Dominika Gałązka z klasy 1c. Miejsce drugie przypadło Michałowi Kiebusowi z klasy 2d. Na trzecim znalazła się Michalina Jakimowicz z klasy 2c.  W wyniku wcześniej przeprowadzonych eliminacji klasowych, przeprowadzonych przez poszczególnych nauczycieli języka angielskiego, do drugiego etapu międzyklasowego konkursu tłumaczeniowego z języka angielskiego w dniu 31 października 2012 r. przystąpiło 6 uczniów, reprezentujących różne klasy. Wśród nich byli: Dominika Gałązka – klasa 1c, Michał Kiebus – klasa 2d, Michalina Jakimowicz – klasa 2c, Paweł Wróblewski – klasa 1a, Katarzyna Dyląg – klasa 2c oraz Michał Kiela – klasa 3e.

Wszystkim uczestnikom gratuluję oraz życzę wielu sukcesów podczas kolejnych konkursów z języka angielskiego. Szczególnie gratuluję zwycięzcom tegorocznego konkursu tłumaczeniowego. Prace są do wglądu u mnie w gabinecie numer 63. Nagrody zostaną wręczone w czerwcu podczas apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2012/2013.

Eleonora Marmajewska-Basińska