Warsztaty w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu

swps013 W dniu 5.11.2012 roku klasa IIA uczestniczyła w ramach projektu Strefa Młodzieży w warsztatach psychologicznych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu. O godzinie 11.30 dotarliśmy na miejsce. Po długich poszukiwaniach odnaleźliśmy odpowiednią salę. Szkoła zaskoczyła nas swoim nowoczesnym wyglądem.
O godzinie 12.30 rozpoczęliśmy wykład. Młodzi prowadzący przywitali nas „piosenką na życzenie": „Ona tańczy dla mnie". W trakcie warsztatów poruszyliśmy tematy związane z zagadnieniem depresji, lęku i strachu. Poważna tematyka nie wykluczała jednak przyjemnych akcentów, w tym degustacji czekoladek oraz możliwości wysłuchania licznych, zabawnych anegdot z życia, którymi wykładowcy urozmaicali zajęcia. Wykładowcy zadbali również o nagłe skoki adrenaliny, chcąc sprawdzić nasze reakcje na sytuacje stresujące. | camera

Warsztaty były tak interesujące, że nie wiemy kiedy minął czas. O godzinie 14.00 warsztaty niestety, choć planowo, dobiegły do sweojego końca. Pomysł uczestnictwa, realizacja, tematyka no i oczywiście forma zajęć bardzo przypadł nam do gustu i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu, który, mamy taką nadzieję, nastąpi już w grudniu ;).

Anna Harańczyk, Katarzyna Burda, kl.IIA