II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Kulturalna rozrywka

film Aby miło spędzić czas, jeszcze lepiej się poznać i po prostu pobyć ze sobą poza murami szkoły, klasa I A wraz z wychowawczynią i panią profesor Martą Paździor udała się do kina na film „Atlas chmur".

Film braci Wachowskich i Toma Tykwera oparty na epopei Davida Mitchella opowiadał o postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje miały wpływ na przyszłość, przeszłość oraz współczesność naszej planety. Pokazał, że świat nie kończy się na dniu dzisiejszym, ale że co dzień powinniśmy podejmować odpowiedzialne decyzje, bo w przyszłości mogą one wpływać na losy kolejnych pokoleń. W główne role wcielili się Tom Hanks, Halle Berry i Doona Bae.

Choć z niektórych foteli kinowych można było usłyszeć ciche pochrapywanie, większości z nas film przypadł do gustu. W napięciu śledziliśmy losy bohaterów.

 

Oprócz emocjonującego i prawie trzygodzinnego seansu filmowego mieliśmy także czas na małe zakupy i „wrzucenie czegoś na ząb". Nie brakowało śmiechu i żartów. Z wycieczki wróciliśmy zadowoleni, że mogliśmy tak przyjemnie spędzić przedmikołajkowe popołudnie.

Alicja Przybył

 

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .