Wyniki Dyktanda z Języka Niemieckiego

WYNIKI   We wtorek 22.01.2013 odbył się w naszej szkole szkolny etap VII Dyktanda Powiatowego z Języka Niemieckiego. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z wszystkich roczników. Uczniowie otrzymali do rozwiązania 3 zadania ortograficzne wymagające nie tylko znajomości zasad niemieckiej ortografii . Musieli wykazać się także rozumieniem przeczytanego i wysłuchanego tekstu.
Z zadaniami 1 i 3 najlepiej poradzili sobie Marta Obiegło i Tomasz Kunysz, a zadanie 2 najlepiej napisała Urszula Karwala. Jednak zwycięzcy i ich punktacja to:
1. Adriana Cygan 8 pkt, 2. Paulina Głuch 7 pkt, 3. Michał Kiebus 6 pkt. Kolejne miejsca zajęli:

4.Marta Obiegło 5 pkt
4.Patrycja Kondziela 5 pkt
6.Dawid Sim 4 pkt
6.Urszula Karwala 4 pkt
8.Kinga Więcław 3 pkt
8.Klaudia Kasprzak 3 pkt
8.Aleksandra Kędziora 3 pkt
8.Kacper Kłodnicki 3 pkt
8.Tomasz Kunysz 3 pkt
12.Paweł Tąta 2 pkt
14.Joanna Skuza 1 pkt
14.Aleksandra Czapla 1 pkt
14.Agata Wiergowska 1 pkt
16.Magdalena Cudzanowska 0 pkt

Pozostali uczniowie otrzymają swoje wyniki u nauczycieli języka niemieckiego swojej klasy. Zwycięzcy dyktanda będą reprezentować II LO na etapie powiatowym 19 lutego 2013. Wszystkim uczestnikom dyktanda serdecznie gratuluję i życzę wielu sukcesów w kolejnych konkursach.

Agnieszka Komsta-Fila