XI Literacki Konkurs Twórczości Własnej Uczniów

niebo Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I- III. Pretekstem do rozważań w tej edycji konkursu niech stanie się cytat ,,Gdzie płonie jeszcze mały płomyk nadziei, tam widać światło nieba." Ladislaus Boros

Uczniowie biorą udział w następujących kategoriach (do wyboru): A wiersz (1-3 utwory) B proza (opowiadanie, fragment pamiętnika itp.), objętość do 3 stron wydruku komputerowego. Jeden uczeń może brać udział w obu kategoriach. Podpisane prace należy składać w terminie do końca lutego do p. Edyty Jezierskiej (sala 46). Najciekawsze teksty zostaną nagrodzone. Wyniki będą ogłoszone w marcu.