Nowość na naszej stronie - artykuły w języku angielskim i niemieckim

flaga wielkiej brytaniifalaga niemiec Chcieliśmy poinformować, że na naszej stronie internetowej będą pojawiać się od najbliższego tygodnia artykuły w języku angielskim oraz niemieckim. Będą to tłumaczenia wybranych artykułów z naszej strony internetowej, z zakładki "Aktualności'. Zachęcamy do czytania oraz współpracy w przygotowaniu tłumaczeń. Więcej informacji u p. Jaworskiej-Dawidziuk oraz p. Macieja Swędzioła. Artykuł zawierający tłumaczenie na język angielski będzie oznaczony symbolem flagi brytyjskiej , natomiast tłumaczenie niemieckie symbolem flagi niemieckiej. Zbiór wszystkich artykułów w zakładce: Strefa nauczyciela / Język angielski / Język niemiecki.