Rozstrzygnięcie konkursu na logo projektu Comenius

wodawoda222 Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs na logo projektu "Impact of human activities on aquatic resources and water quality" realizowanego w naszej szkole w ramach projektu Comenius.

Pierwsze miejsce (praca obok) oraz główna nagroda (tablet graficzny) przypadły w udziale Pawłowi Dawidziakowi z klasy 2d. Nie przyznano miejsca drugiego i trzeciego. Dyplomem oraz cząstkową ocena celującą z informatyki nagrodzone zostały prace Macieja Dolińskiego i Michała Małaniaka (obaj z klasy 3e). Zwycięska praca przekonała ciekawym pomysłem, prostotą formy, zgrabnym nawiązaniem do tematyki projektu oraz estetyką wykonania. Gratulujemy zwycięzcy. Zachęcamy jednocześnie do śledzenia losów projektu na szkolnej stronie internetowej oraz na stronach projektu.