Studniówka 2013

„Minęła studniówka z wielkim hukiem..." pozostały już tylko fantastyczne wspomnienia. Tegoroczni maturzyści mieli okazję do oddechu, oderwania się od książek i myśli związanychz maturą. Taka okazja zdarza się tylko raz w życiu – 12 stycznia 2013 roku zapisze się w naszej pamięci na długie lata. Był to jeden z tych momentów, który 246 uczniów naszej szkoły zapamięta do samego końca.
Wielki bal rozpoczął się o godzinie 18 podziękowaniami i przemówieniami skierowanymi do grona pedagogicznego, maturzystów, rodziców i zaproszonych gości. Wychowawcy za trud, cierpliwość, kształtowanie naszych charakterów i wskazywanie drogi zostali wyróżnieni w szczególny sposób. Aby tradycji stało się zadość, trzecioklasiści zatańczyli poloneza, który od dawien dawna otwierał wielkie bale. W tym roku po raz pierwszy część artystyczna nie została odegrana „na żywo" przez uczniów II LO, ale został nakręcony filmik, przedstawiający poszczególne profile. Wyjątkowo w ten projekt zaangażowało się wiele osób z różnych klas. Realizacją zajęli się Wiktoria Kruszelnicka, Szymon Bęben oraz pan profesor Sebastian Jakubczak. Zabawa trwała do białego rana, ok. godziny 5 ostatni tancerze zeszli z parkietu. Tańce, hulanki, swawole towarzyszyły nam przez cały wieczór... jak i kolejne 3 dni po. Serdeczne podziękowania i chapeau bas należą się Komitetowi Studniówkowemu – sprawcom całego przedsięwzięcia: Paniom Elżbiecie Pruszczyńskiej, Beacie Kruszelnickiej, Ewie Bęben i Jolancie Szumińskiej oraz Panu Jackowi Wojtkowiczowi wielkie dzięki za tak wspaniałą imprezę. Wiadome, że bez takich ludzi nie byłoby tak udanej zabawy. Zazdrościmy klasom drugim, że ich studniówka wciąż przed nimi.

Wiktoria Kruszelnicka i Aleksandra Rudlicka kl. IIIc

Informacje oraz zdjęcia: mojaolesnica.pl oraz olesnica.naszemiasto.pl