Wyniki szkolnego etapu Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

LandeskundeW konkursie, który odbył się w piątek, 22.02.2013 roku wzięło udział 10 uczniów. Zwycięskie pierwsze miejsce przypadło ex equo Roksanie Dabrowskiej z klasy Ia oraz Pawłowi Tąta z klasy IIIe. Na miejscu drugim znalazło się troje uczniów Dominika Gałązka i Agata Wiergowska z klasy Ic oraz Karol Puk z klasy IIa.

Ponieważ w etapie powiatowym szkoła reprezentowana jest przez drużynę trzyosobową, przeprowadzona dogrywka musiała wyłonić jednego finalistę. Jest nim Dominika Gałązka, która wspólnie z Roksaną Dąbrowską oraz z Pawłem Tąta będzie reprezentować II LO na etapie powiatowym w PCEiK-u w dniu 12.03.2013 roku. Wszystkim uczestnikom gratuluję oraz życzę wielu sukcesów podczas kolejnych konkursów z języka niemieckiego.

Agnieszka Komsta-Fila