II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Drugie miejsce dla II LO w Finale Strefy Wrocławskiej w Piłce Nożnej Dziewcząt

1Tygodnie ciężkiej pracy, masa wysiłku fizycznego, nauka współpracy w zespole. Tak to właśnie się zaczęło. Po wiadomości o zbliżających się zawodach halowej piłki nożnej dziewcząt, nasze treningi nabrały jeszcze większego tempa.
Pierwszy etap zawodów odbył się 12.02.2013 r. w ZSP w Oleśnicy, gdzie w rozgrywkach uczestniczyły 4 zespoły - I LO Oleśnica, II LO Oleśnica, ZSP Oleśnica, ZSP Syców. Pierwsze miejsce zajęły podopieczne p.Anetty Adamczuk. Nasza drużyna pod wodzą p. Adama Wójcika zajęła miejsce drugie. Tym sposobem oba składy przeszły do następnego etapu.
Kolejne rozgrywki odbyły się 15.02 w ramach finału międzypowiatowego. Wraz z zespołami z Oleśnicy udział wzięły drużyny z Trzebnicy i Milicza. Ekipa naszego liceum okazała się bezkonkurencyjna. Pan Adam Wójcik doprowadził drużynę do FINAŁU STREFY WROCŁAWSKIEJ, który odbył się 22.02 na sali MOKiS w Oleśnicy. Zajęłyśmy tam drugie miejsce, przegrywając jedynie z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. | camera

 

Nie tylko nasze zaangażowanie, ale także wkład trenerów - p. Adama Wójcika i p. Adama Maciejewskiego - pomogły w odniesieniu dużego sukcesu, za który dziękujemy.

DRUŻYNA W SKŁADZIE :
P. Idziorek, N. Kowalczyk , K. Wojdat , K. Paszkowska , K. Głuch , D. Tokarska , M. Strójwąs , J. Gabor , M. Wójcik , D. Maślanka.

 

WYNIKI MECZÓW :
FINAŁ POWIATOWY 1 miejsce - I LO awans
II LO-I LO - 2-3 | 2 miejsce - II LO awans
II LO-ZSP - 4-1 | 3 miejsce - ZSP
II LO-Syców - 4-0 | 4 miejsce - Syców

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY 1 miejsce- II LO awans
II LO-I LO - 3-1 | 2 miejsce- Trzebnica awans
II LO-Milicz - 2-0 | 3 miejsce- Milicz
II LO-Trzebnica - 2-0 | 4 miejsce- I LO

FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ
II LO-X LO Wrocław - 4-1
II LO-SMS Wrocław - 1-7

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :
1 miejsce - SMS Wrocław
2 miejsce- II LO Oleśnica
3 miejsce- X LO Wrocław
4 miejsce- Trzebnica

Natalia Kowalczyk, klasa 2a

 

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .