NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 6 grudnia mija termin złożenia Indeksów Stypendysty za miesiąc listopad. Indeksy można zostawić w sekretariacie szkoły, u p. Marty Wójcik lub w sali 54.

.

Wycieczka szkolna do Włoch 2013

coraz bliżej Placu Św. Marka w WenecjiW dniach od 28 maja do 02 czerwca 2013 roku 33 uczniów wraz z opiekunami: Eleonorą Marmajewską-Basińską, Wandą Chirowską oraz Dorotą Skowrońską wzięło udział w wycieczce do Włoch przez Czechy i Austrię.

W pierwszym dniu główną atrakcją był wieczorny spacer po Wiedniu. Jego zabytki wywarły na nas ogromne wrażenie. Widzieliśmy gotycką Katedrę św. Szczepana, Operę, Parlament, dawną rezydencję Habsburgów- Hofburg oraz wzgórze Kahlenberg.
We Włoszech również nie próżnowaliśmy. Tuż po zakwaterowaniu w wiosce turystycznej Rosapineta wyruszyliśmy do najbliższej miejscowości Rosolina Mare... | Pełny opis wycieczki wraz z galerią w zakładce WYCIECZKI