Śnieżnik, czerwiec 2013

Śnieżnik 229 czerwca 2013 roku uczennice klasy 1 c wraz z Panią Kasią Dawidziuk wybrały się na wycieczkę na Śnieżnik (1425m n.p.m.). Dzięki wczesnemu wyjazdowi dotarłyśmy do Międzygórza po godzinie 8. Góry przywitały nas piękną, słoneczną pogodą. Na wejście wybrałyśmy opcję spacerową czyli szlak niebieski. Po dwóch godzinach dotarłyśmy do schroniska, gdzie zrobiłyśmy sobie przerwę śniadaniową. Dalsza droga na szczyt upłynęła bardzo szybko i sprawnie. Z każdej strony otaczał nas malowniczy krajobraz Sudetów. Dotarłyśmy również do pomnika Słonika przy ruinach schroniska Liechtensteina. Na zejście wybrałyśmy szlak czerwony, umożliwiający nam sprawne zejście.

Przemiła atmosfera i pozytywna energia wszystkich uczestniczek uczyniła wyjazd świetnym rozpoczęciem wakacji. Dziękujemy Pani Dawidziuk za zabranie nas na wycieczkę która potwierdziła piękno naszych gór oraz pokazała jak przyjemnie można spędzić czas na łonie natury. | Paula Jarosik 1 C |  camera