II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

rozpoczęcie roku szkolnegoTak jak w całej Polsce i u nas drugiego września zadzwonił pierwszy powakacyjny dzwonek. Z uśmiechem na twarzy i energią do pracy powitaliśmy kolejny rok szkolny.

Przemowy Sekretarza Powiatu Oleśnickiego Pana Piotra Kwaśnego i Pani Dyrektor Jolanty Kwaśniewskiej uroczyście rozpoczęły rok szkolny 2013/2014. Samorząd uczniowski powitał wszystkich gości, a szczególnie uczniów klas pierwszych, którzy zdecydowali się na edukację w naszym liceum. Decyzją Zbigniewa Potyrały, Starosty Powiatu Oleśnickiego, najlepsi sportowcy z naszej szkoły otrzymali stypendia. Wśród stypendystów znaleźli się: Jakub Zając, Patrycja Idziorek, Natalia Kowalczyk, Dominika Maślanka, Klaudia Paszkowska, Magdalena Strójwąs, Joanna Gabor, Daria Karbowniczak, Dominika Tokarska, Katarzyna Janiak oraz Malwina Wójcik. |Galeria portalu MojaOleśnica  camera

 

O część artystyczną zadbała klasa 2a, która śpiewająco uświadomiła nam, że ważne są w życiu dni, których jeszcze nie znamy. Tym miłym akcentem zakończyliśmy uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Serdecznie gratulujemy tegorocznym stypendystom i mamy nadzieję, że w przyszłym roku tegoroczni pierwszoklasiści także znajdą się wśród nagrodzonych. Życzymy im samych miłych dni w naszej szkole a wszystkim, szczególnie maturzystom - powodzenia w nauce.

Karolina Kryk, 2a

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .