II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

LO II na pierwszym miejscu w powiecie i trzecim w Strefie Wrocławskiej

lekkoatletykaW klasyfikacji generalnej Dolnośląskiego Szkolnego Związku Sportowego, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2012/2013, nasza szkoła zajęła 10 miejsce wśród 270 szkół ponadgimnazjalnych na Dolnym Śląsku (sklasyfikowano 200 szkół)! Osiągnięte wyniki pozwoliły nam zająć 3 miejsce w Strefie Wrocławskiej (teren starego województwa wrocławskiego) tuż za dwoma wrocławskimi szkołami ZS 22 i VII LO i 1 miejsce w naszym powiecie, zostawiając w tyle ZSP z Oleśnicy, LO i ZSP z Sycowa oraz I LO z Oleśnicy!

Sukces ten zawdzięczamy udziałowi naszych zawodników w 10 finałach rangi dolnośląskiej min. Finały LA we Wrocławiu, Finały Biegów Przełajowych w Olszynie, Snowboard w Zieleńcu, Halowa Piłka Nożna Dziewcząt, Short Track, szachy. Ogromne zaangażowanie zawodników i nauczycieli wf okazały się być skuteczną receptą na sukces. Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko, ale mamy nadzieję na poprawienie tego wyniku, a przynajmniej na utrzymanie tej lokaty w obecnym roku szkolnym. W tym miejscu nauczyciele wf chcieliby podziękować wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w zawodach, przyczyniając się do zajęcia tak wysokiej lokaty. | PRZEGLĄD GALERII SPORTOWYCH II LO  camera

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .