II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta


mrmW piątek, 20.09.2013r w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Do głosowania, podczas przerw lekcyjnych, przystapiło 55 z 422 uprawnionych do głosowania wyborców. Oddano 6 głosów niezaważnych. Przedstawiamy wyniki głosowania: 
1. Aleksandra Czapla - 26 głosów
2. Wojciech Mazur - 19 głosów
3. Kamil Kołbuc - 4 głosy.

Dziękujemy osobom, które oddały głosy, a zarazem zachęcamy pozostałych do oddawania swoich głosów podczas kolejnych wyborów odbywającyh się w naszej szkole. Nowym radnym życzymy powodzenia na nowo objętych stanowiskach, którzy wraz z opiekunem MRM p. Małgorzatą Wojtczak udadzą się na swoje pierwsze zebranie.

Samorząd Uczniowski

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .