Tydzień Edukacji Globalnej

Tydzien Edukacji GlobalnejW przyszłym tygodniu w naszej Szkole, podobnie jak w całym kraju, obchodzić będziemy Tydzień Edukacji Globalnej pod hasłem: "WYBIERZ ZRÓWNOWAŻONY STYL ŻYCIA!".

Najważniejszym wyzwaniem Tygodnia Edukacji Globalnej jest uświadomienie mieszkańcom państw europejskich współzależności pomiędzy nami i mieszkańcami mniej rozwiniętych obszarów globu, pokazywanie problemów wspólnych dla całej ludzkości i kierowanie uwagi na poszukiwanie potencjalnych rozwiązań.

Dlatego od poniedziałku (18 listopada) do czwartku (21 listopada) zapraszamy wszystkie klasy do uczestniczenia w minipodchodach poświęconych edukacji globalnej. | Szczegóły oraz regulamin akcji w II LO.