„Wkręć się w niemiecki!” / „Mach’s doch auf Deutsch!”

Deutsch Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym w ramach projektu Deutsch Wagen Tour, który jest realizowany przez Goethe Institut z siedzibą w Warszawie. W ramach Konkursu „Wkręć się w niemiecki!" uczestnicy przygotowują krótki filmik reklamujący naukę języka niemieckiego z punktu widzenia młodzieży.

Filmik powinien stanowić odpowiedź na pytanie: „Dlaczego niemiecki?", tak aby w kreatywny sposób zachęcić młodych odbiorców do zainteresowania się językiem i kulturą Niemiec. Konkurs rozpoczyna się 7.11.2013. Termin nadsyłania prac ubiega 15.01.2014. Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie krótkiego filmu wideo reklamującego język niemiecki, osadzenie go w portalu YouTube, a następnie przesłanie linku do niego drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . | Regulamin konkursu do pobrania.