II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

„Wkręć się w niemiecki!” / „Mach’s doch auf Deutsch!”

Deutsch Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym w ramach projektu Deutsch Wagen Tour, który jest realizowany przez Goethe Institut z siedzibą w Warszawie. W ramach Konkursu „Wkręć się w niemiecki!" uczestnicy przygotowują krótki filmik reklamujący naukę języka niemieckiego z punktu widzenia młodzieży.

Filmik powinien stanowić odpowiedź na pytanie: „Dlaczego niemiecki?", tak aby w kreatywny sposób zachęcić młodych odbiorców do zainteresowania się językiem i kulturą Niemiec. Konkurs rozpoczyna się 7.11.2013. Termin nadsyłania prac ubiega 15.01.2014. Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie krótkiego filmu wideo reklamującego język niemiecki, osadzenie go w portalu YouTube, a następnie przesłanie linku do niego drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . | Regulamin konkursu do pobrania.

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .