Konkurs językowy na kartkę z pamiętnika | EN DE ES

daybydaytagfurtagZapraszamy uczniów do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika. Konkurs obejmuje trzy języki: angielski (Day by Day), niemiecki (Tag für Tag) oraz hiszpański (Día a Día) i jest rozgrywany w kategorii gimnazjum i liceum (kategoria ta obejmuje wszystkie szkoły ponadgimnazjalne). Prace konkursowe można przesyłać do 31 marca. Szkoły mogą rejestrować się do 31.01.2013.

Za uczestnictwo w konkursie nie są pobierane żadne opłaty, natomiast nagrodami są atrakcyjne wyjazdy na intensywne kursy językowe za granicę do Anglii, na Maltę, do Niemiec oraz Hiszpanii.

Szczegółowe informacje, prace z poprzednich lat i regulamin konkursu można znaleźć na stronach konkursowych: Day by day | Tag für Tag | Día a día. Zapraszamy dp uczestnictwa.