II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

Dwójka współorganizatorem imprezy z okazji 759. urodzin Oleśnicy

Plakat Urodziny Olesnicy 2014II Liceum Ogólnokształcące, Młodzieżowa Rada Miasta, Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają serdecznie wszyskich nauczycieli, uczniów i pracowników administracji do uczestnictwa w Sensacyjnej Grze Miejskiej, imprezie towarzyszącej obchodom 759. urodzin naszego miasta. 

Impreza odbędzie się w sobotę, 8 lutego 2014 roku. Rozpoczęcie gry przewidziano na godzinę 9.30. Spotykamy sie na oleśnickim Rynku. Zabawa potrwa do godziny 13.00. Finał imprezy odbędzie się w sali MOKiS.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, możliwość wykazania się wieloma sprawnościami, okazję do poznania historii naszego miasta, niezwykle atrakcyjne nagrody oraz urodzinowy poczęstunek.

Zamieszczamy szczegółowy regulamin gry, formularz zgłoszeniowy oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , na który należy zgłaszać swoje uczestnictwo. Zapisy do dnia 5. lutego

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .