NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 6 grudnia mija termin złożenia Indeksów Stypendysty za miesiąc listopad. Indeksy można zostawić w sekretariacie szkoły, u p. Marty Wójcik lub w sali 54.

.

Nasi Mistrzowie Dolnego Śląska

IMG 0136W minioną sobotę 18.01.2014, w czeskim Jabloncu, odbyły się Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły, trenujących na co dzień w klubie WKS Oleśniczanka: Natalia Sikora z klasy I E i Darek Hoffman z klasy II B.

Natalia startowała na dystansie 1000 m, natomiast Darek reprezentował szkołę, powiat i cały region na dystansie 2000 m. Oboje zwyciężyli w swoich konkurencjach, zdobywając złote medale mistrzostw.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników w tak doborowym towarzystwie oraz życzymy dalszych sukcesów zarówno na arenach sportowych jak i w szkole. |  camera