I Sensacyjna Gra Miejska

Obraz 007W ubiegłą sobotę, dnia 08.02.2014., z okazji 759. urodzin Oleśnicy, odbyła się współorganizowana przez naszą szkołę, Młodzieżową Radę Miasta i Uniwersytet Trzeciego Wieku „I Sensacyjna Gra Miejska". Koordynatorem całego projektu była Pani Małgorzata Wojtczak, a uczniowie naszej szkoły przyczynili się do sukcesu Gry jako gracze, wolontariusze oraz organizatorzy. Zespół tworzyli: Aleksandra Czapla, Arkadiusz Czarnecki, Kamil Kołbuc i Wojciech Mazur.

Setka uczestników wzięła udział w „biegu" po naszym wspaniałym mieście. Podczas wykonywania rozmaitych zadań gracze odwiedzili między innymi Zamek, stawy, Bibliotekę Miejską czy Bazylikę. Drużyny miały ponadto za zadanie rozwiązać dość trudną zagadkę kryminalną. Cała wyprawa zakończyła się degustacją ciepłej grochówki w Gimnazjum nr 3. Następnie wszyscy udali się na halę sportową MOKiS-u. Tam też odbyło się oficjalne zakończenie imprezy uświetnione koncertem wielopokoleniowego chóru oraz naszego szkolnego zespołu „Wiaderko", wręczenie nagród za konkursy organizowane na tą okazję i rozstrzygnięcie samej Gry.

Pierwsze miejsce zajęła grupa „Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa", w której skład wchodzili między innymi uczniowie naszej szkoły. Wygranym serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za współpracę i dobrą zabawę. |  camera

galeria zdjęć portalu mojaolesnica  pełna lista laureatów na portalu olesnica.pl