NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 6 grudnia mija termin złożenia Indeksów Stypendysty za miesiąc listopad. Indeksy można zostawić w sekretariacie szkoły, u p. Marty Wójcik lub w sali 54.

.

Zwycięstwo w IV. Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Queen5 marca odbył się finał IV. Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. W części dla szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział pięć drużyn z Oleśnicy i Sycowa. Uczniowie mieli za zadanie napisać test dotyczący Irlandii, a następnie wspólnie dokonać prezentacji multimedialnej na temat wybranej przez siebie postaci lub wydarzenia historycznego Stanów Zjednoczonych Ameryki lub Wielkiej Brytanii.

W tym roku najlepsi okazali się być reprezentanci naszej szkoły, Katarzyna Kamińska i Karol Cisiński, którzy test napisali najlepiej oraz przedstawili prezentację na temat zespołu Queen.
Gratulujemy zwycięzcom !