NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 6 grudnia mija termin złożenia Indeksów Stypendysty za miesiąc listopad. Indeksy można zostawić w sekretariacie szkoły, u p. Marty Wójcik lub w sali 54.

.

Beania 2014

beania1a beania1b beania1c beania1d

W piątek 24.10. w naszej szkole miały miejsce „Beania 2014", czyli jedna z nowszych tradycji Dwójki – „chrzest" klas pierwszych. Organizacją tej imprezy zajęła się klasa 3c. |  camera   camcorder

Po kilku tygodniach prób w każdej z klas nadszedł czas na prezentację. Wydarzenie zapoczątkowały tańce związane z wylosowanym zagadnieniem. Następnie klasy wzięły udział w konkurencjach. Wśród nich znalazły się: jedzenie kisielu na czas, strzyżenie balonu, czy chodzenie po szyszkach. Przy każdej z nich nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Po konkurencjach klasy oczekiwały na werdykt jury, w składzie którego znalazły się : p. wicedyrektor Dorota Bogaczyńska-Janik, p. pedagog Marta Wójcik oraz jedna z uczennic klasy 3c. Najlepsza w tańcu oraz konkurencjach okazała się klasa 1B, zaś w samym tańcu zwyciężyła 1C.

tekst i fotografie: Michał Sierociuk, kl. 1d