NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 6 grudnia mija termin złożenia Indeksów Stypendysty za miesiąc listopad. Indeksy można zostawić w sekretariacie szkoły, u p. Marty Wójcik lub w sali 54.

.

Popołudnie z Frankensteinem

Frankenstein2Dnia 23 października 2014 roku grupa 18 uczniów pod opieką Pani Katarzyny Jaworskiej – Dawidziuk wybrała się do Centrum Kultury Wrocław – Zachód na spektakl pt. "Frankenstein", który został wystawiony przez TNT Theatre Britain. Sztuka rozpoczęła się o godzinie 12.30 i trwała około półtorej godziny.

Spektakl był oparty na książce autorstwa Mary Shelley i został wyreżyserowany przez Paula Stebbings'a. Publiczność mogła zobaczyć, co oznacza dobra gra aktorska. Każdy był pełen podziwu, oglądając tę sztukę, ponieważ dało się w niej dostrzec charakterystyczne dla Brytyjczyków poczucie humoru. Według nas najlepszą grę aktorską pokazał aktor grający Victora Frankenstein'a. Tę postać cechowało dużo emocji, które często pomagały w prawidłowym odebraniu sztuki przez widza.

Podsumowując uważam, że to wydarzenie zostanie nam na długo w pamięci z powodu wspaniałej gry aktorskiej oraz niesamowitych efektów specjalnych, a takie wyjazdy będą odbywać się częściej w naszej szkole, bo dzięki nim możemy kształcić nasze umiejętności angielskiego.

Aleksandra Nowak, 1c