Rekrutacja

Drodzy Gimnazjaliści! Trwa czas rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. W naszej ofercie zawarliśmy następujące klasy:

Nazwa
oddziału
Przedmioty rozszerzone
Język
obcy
Przedmiot autorski
Dodatkowo w klasie
humanistyczno-
psychologiczna
język polski,
historia, biologia
j.niemiecki,
podstawy
psychologii
Wykłady i zajęcia warsztatowe w II LO i na wrocławskiej uczelni wyższej: Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Wymiany międzynarodowe.
humanistyczna z edukacją
filmowo-teatralną
język polski,
geografia, wos
edukacja
filmowo-teatralna
Wyjazdy na spektakle teatralne i lekcje teatralne oraz seanse filmowe w ramach „ Nowych Horyzontów". Kółko filmowe. Debaty szkolne.
Projekty edukacyjne.
medyczna
biologia, chemia,
język angielski
fizyka
medyczna
Zajęcia laboratoryjne w Instytucie Chemii UWr, Wydziale Biotechnologii UWr oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym. Wykłady na uczelni wyższej w ramach Wszechnicy Chemicznej, wyjazdy do centrów badawczo-naukowych. Wycieczki programowe i wymiany międzynarodowe.
politechniczna
matematyka, fizyka,
informatyka
matematyka dla
inżynierów
Zajęcia w II LO i na Politechnice Wrocławskiej prowadzone przez pracowników dydaktycznych, wyjazdy do centrów badawczo-naukowych.
sportowa (NOWOŚĆ)
biologia,
język angielski
fizjologia człowieka
+ el. anatomii
W ramach współpracy z Klubem Koszykarskim Oleśnica szkoła zorganizuje obozy treningowe oraz profesjonalne treningi pod okiem szkoleniowców z KK Oleśnica. Uczniowie tej klasy będą uczestniczyć po pierwszym etapie szkolenia, jako zawodnicy klubu, w rozgrywkach ligowych, organizowanych przez DZKosz oraz w rozgrywkach Wrocławskiej Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych.

Cieszymy się, że obdarzyliście naszą szkołę zaufaniem i zdecydowaliście się kontynuować naukę w naszej szkole. Z pewnością postaramy się zapewnić Wam wszechstronną edukację , która pozwoli Wam rozwinąć skrzydła.
A w naszej szkole działo się i dzieje się dużo... Zobacz prezentację przygotowaną przez naszego ucznia:  document-pdf