O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016

wybory SU komisjaDnia 28.09. 2015 roku odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy. Uprawnionych do głosowania było 390 osób. Oddano w sumie 195 głosów, w tym ważnych 186 oraz nieważnych 9. Frekwencja wyborcza wyniosła 50%. Rozkład głosów: Jakub Horbacz - 88 głosów, Alicja Moskiewicz - 50 głosów oraz Klaudia Kozar - 48 głosów.

Komisja Wyborcza stwierdza, na podstawie wyników wyborów, że przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego  II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy w roku szkolnym 2015/2016 zostaje Jakub Horbacz. Serdecznie gratulujemy!