NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

Beania 2015

beaniaDnia 23.10. 2015 roku w II Liceum odbyła się coroczna impreza integracyjna dla klas pierwszych - Beania. Organizacją całej uroczystości zajęła się III C pod czujnym okiem wychowawczyni p. Marty Paździor. W tym roku każda klasa miała za zadanie zaprezentować się w piosence, której tekst opowiadał o profilu danej klasy. Kolejnym elementem zabawy, której głównym celem rokrocznie jest integracja uczniów klas pierwszych oraz prezentacja zespołów klasowychi,  były specjalnie wymyślone na tę okazję konkurencje, wśród nich "Który to Twój wychowawca",  "Kto chodzi z Tobą do klasy", a także, budujące więź zespołową i wymagające współpracy zadania sportowe, m.in. przeciąganie liny, czy zakręcony karny.

Zacięte zmagania oceniało jury w składzie : p. wicedyrektor Dorota Bogaczyńska-Janik, p. Wanda Chirowska, ks. Zbigniew Topolnicki, wiceprzewodnicząca szkoły Alicja Moskiewicz oraz reprezentantka klasy III c, Milena Koconka.  |  camera

Po burzliwych naradach podano werdykt, który brzmiał:  pierwsze miejsce – klasa I A, drugie miejsce –  klasa I C, trzecie miejsce – klasa I D. Przyznano również jedno wyróżnienie. Otrzymała je klasa I B.

Beania wrosły na stałe w kalendarz wydarzeń II LO. Co roku impreza budzi wiele emocji. Poprzedzona jest wytężoną pracą i próbami klas, które chcą jak najlepiej zaprezentować się jako zgrany zespół. Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom, ale przede wszystkim uczniom biorącym udział w imprezie za wspaniałą zabawę, walkę i masę śmiechu.