NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

Mikołajkowa zbiórka słodyczy w ramach akcji "Warto pomagać"

slodyczeZ okazji tegorocznych mikołajek w naszej szkole zorganizowana będzie zbiórka słodyczy dla Fundacji na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i ich Rodzin "Warto Pomagać".

Słodycze należy dostarczać do pani pedagog, Marty Wójcik do dnia 20 listopada. Przypominamy również, że potrzebne jest po 30 sztuk identycznego słodycza.

Roksana Drabent, Sylwia Jarząbek IIa