Szkoła z klasą 2.0

szkola z klasa 20

Szkoła z klasą 2.0     |     CEO

W bieżącym roku szkolnym II LO bierze udział w programie „Szkoła z klasą 2.0". Szkoła z Klasą 2.0 to kompleksowy program wsparcia całej szkoły: dyrektorów, nauczycieli oraz uczniów, skierowany do placówek wszystkich poziomów edukacyjnych z całej Polski. Celem programu jest propagowanie mądrego wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w nauczaniu.

W program zaangażowanych jest sześcioro nauczycieli II LO: Dorota Bogaczyńska-Janik, Karolina Gomulska, Agnieszka Jańska-Hrebeniuk, Agnieszka Komsta-Fila oraz Agnieszka Abramowicz (koordynator programu w II LO). W ramach własnych zajęć lekcyjnych bądź pozalekcyjnych realizują oni z uczniami rozmaite działania w tzw. ścieżkach edukacyjnych.

AKTUALNOŚCI SZKOŁY Z KLASĄ 2.0

- Dokumentacja filmowa projektu camcorder › film 1, film 2, film 3, film 4