II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

 

.

Najsympatyczniejsza Dziewczyna II LO

sympatyczna dziewczyna8 marca to w międzynarodowej tradycji Święto Wszystkich Kobiet. Z tej okazji Samorząd Szkolny II LO w Oleśnicy organizuje casting na Najsympatyczniejszą Dziewczynę w Szkole. Kandydatki pretendujące do tego tytułu oczkują na Wasze „lajki" na szkolnym facebooku. Liczymy na duże zaangażowanie społeczności II LO.

Głosy można oddawać do 8.03.2016 do godziny 10.00. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w Dniu Kobiet w samo południe. Musi to być osoba kulturalna, przyjacielska, z uśmiechem na twarzy, nie pozbawiona uroku osobistego... ;) „Najsympatyczniejsza" zostanie uhonorowana koroną i nagroda rzeczową. Życzymy powodzenia wszystkim kandydatkom!

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .