O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

Najsympatyczniejsza Dziewczyna II LO

sympatyczna dziewczyna8 marca to w międzynarodowej tradycji Święto Wszystkich Kobiet. Z tej okazji Samorząd Szkolny II LO w Oleśnicy organizuje casting na Najsympatyczniejszą Dziewczynę w Szkole. Kandydatki pretendujące do tego tytułu oczkują na Wasze „lajki" na szkolnym facebooku. Liczymy na duże zaangażowanie społeczności II LO.

Głosy można oddawać do 8.03.2016 do godziny 10.00. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w Dniu Kobiet w samo południe. Musi to być osoba kulturalna, przyjacielska, z uśmiechem na twarzy, nie pozbawiona uroku osobistego... ;) „Najsympatyczniejsza" zostanie uhonorowana koroną i nagroda rzeczową. Życzymy powodzenia wszystkim kandydatkom!