NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

Kółko matematyczne - zaproszenie

kolko matematyczne"Słodko spożywamy matematykę i dzieje się nam jak Lotofagom: bo skosztowawszy jej, nie chcemy już od niej odstąpić i owłada nami jak kwiat lotosu." Arystoteles

Wszystkich uczniów o zainteresowaniach matematycznych zapraszamy w czwartki o godzinie 15:00 do sali 64 na kółko matematyczne.