II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

 WAŻNE INFORMACJE BIEŻĄCE  logo2 png       

 

21 wosp plakat2  A.  29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w II LO - GRAMY z GŁOWĄ !!! W tym roku Fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał WOŚP odbędzie się w tym roku 31 stycznia. Z uwagi na zaistniałą sytuację, nie mamy możliwości spotkania się w szkole, co nie oznacza, że nie możemy się dorzucić !!! Już 1 grudnia zostały uruchomione pewne formy wsparcia WOŚP ( https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/start-wplat-na-29-final-wosp).

Jak to zrobić? Nic prostszego! Specjalnie dla Was została założona e-skarbonka, do której możecie się dokładać już teraz! Wszystkie wpłaty wędrują bezpośrednio na konto organizatorów: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lwbchj Nie pozostawajmy obojętni, pomagajmy!!! | Więcej informacji: https://www.wosp.org.pl/final/29-final-wosp

 


 B.  DRODZY ÓSMOKLASIŚCI - zapraszamy Was serdecznie do wypełnienia poniższej ankiety, która pozwoli nam wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w optymalny sposób przygotować ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny 2021/2022  PRZEJDŹ DO ANKIETY

 

Fundacja DKMS i stowarzyszenie COB dziękują wolontariuszom z II LO

DKMS10 listopada podczas uroczystego apelu wolontariusze z naszej szkoły / więcej o wolontariacie w IILO / otrzymali z rąk Kierownika Działu Rekrutacji Dawców Szpiku Fundacji DKMS pani Agaty Karaś oraz przedstawiciela Stowarzyszenia Cała Oleśnica Biega pana Stanisława Loty podziękowania i wyrazy uznania za udzieloną pomoc i wsparcie przy organizacji akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku (zarejestrowano 111 potencjalnych dawców) „Cała Oleśnica Biega" oraz 2 Festiwalu Biegów Rodzinnych – Finał Grand Prix 2016, które odbyły się 22 października 2016 w parku przy oleśnickich stawach.

Oto bohaterowie tego dnia: M. Dudek II d, M. Berc II d, A. Bylicki II d, K. Chmielewski II b, M. Pawlak II d, M. Grab III b, D. Suchecki III b, Ł. Zdanowicz III d, Sz. Rejak III d, P. Potomski III d, P Kulczycki III d, I. Brożek II c, Z. Rachel II c, Z. Hajduk II c, E. Rajczyk II d, G. Torz III c, S. Sobiesińska II b, Ż. Petrash II a, K. Diduła III b, R. Malczewska III b.

 

Wszystkim wolontariuszom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za oddanie i zaangażowanie. Ich postawa niech będzie dla wszystkich wzorem do naśladowania. O tym, że warto pomagać przekonaliśmy się organizując 16 grudnia 2015 wraz z DKMS w naszej szkole Dzień Dawcy Szpiku. W tym dniu zarejestrowano 144 potencjalnych dawców szpiku. Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od wspaniałej wiadomości. Zarejestrowany podczas grudniowej akcji potencjalny dawca szpiku okazał się bliźniakiem genetycznym dla chorej na ostrą białaczkę szpikową kobiety z Francji. Dzięki temu może ona cieszyć się życiem i wraca do zdrowia. Koordynatorami akcji w szkole są Marta i Adam Wójcikowie.

Pomożesz! Bo możesz! Masz to w genach!

 

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .