II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

 WAŻNE INFORMACJE BIEŻĄCE  logo2 png       

 

21 wosp plakat2  A.  29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w II LO - GRAMY z GŁOWĄ !!! W tym roku Fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał WOŚP odbędzie się w tym roku 31 stycznia. Z uwagi na zaistniałą sytuację, nie mamy możliwości spotkania się w szkole, co nie oznacza, że nie możemy się dorzucić !!! Już 1 grudnia zostały uruchomione pewne formy wsparcia WOŚP ( https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/start-wplat-na-29-final-wosp).

Jak to zrobić? Nic prostszego! Specjalnie dla Was została założona e-skarbonka, do której możecie się dokładać już teraz! Wszystkie wpłaty wędrują bezpośrednio na konto organizatorów: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lwbchj Nie pozostawajmy obojętni, pomagajmy!!! | Więcej informacji: https://www.wosp.org.pl/final/29-final-wosp

 


 B.  DRODZY ÓSMOKLASIŚCI - zapraszamy Was serdecznie do wypełnienia poniższej ankiety, która pozwoli nam wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w optymalny sposób przygotować ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny 2021/2022  PRZEJDŹ DO ANKIETY

 

"Warto pomagać" - podziękowania

waropo pomagacŚwięta to nie tylko czas odpoczynku w gronie najbliższych, to także okazja do pomagania i dzielenia się z innymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom wraz z wychowawcami, które po raz kolejny odpowiedziały na apel Fundacji na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i ich Rodzin „Warto pomagać". Uczniowie zebrali słodycze, które trafiły do paczek mikołajkowych dla pięćdziesięciorga dzieci, podopiecznych fundacji.

 

Pomoc potrzebującym to stały element życia naszej szkoły. My pomagamy nie tylko od święta. Wiemy, że warto pomagać tak, aby ta pomoc nie kończyła się z brzmieniem ostatniej kolędy. Przy okazji pomagania innym odkrywamy to, co tak naprawdę jest w życiu ważne i na czym warto się skupić. Pamiętajmy, że nawet drobne rzeczy mają ogromne znaczenie i każdy z nas ma coś, czym może podzielić się z innymi bez względu na zasobność swojego portfela.

Zachęcamy do śledzenia relacji z działalności szkolnego wolontariatu na stronie naszej szkoły.
M.W.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .