II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

W związku z feriami, oddanie Indeksów Stypendysty przesunięte zostaje na koniec tygodnia po feriach, termin oddania IS za miesiąc styczeń upłynie zatem dopiero 28 lutego.

 

.

"Warto pomagać" - podziękowania

waropo pomagacŚwięta to nie tylko czas odpoczynku w gronie najbliższych, to także okazja do pomagania i dzielenia się z innymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom wraz z wychowawcami, które po raz kolejny odpowiedziały na apel Fundacji na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i ich Rodzin „Warto pomagać". Uczniowie zebrali słodycze, które trafiły do paczek mikołajkowych dla pięćdziesięciorga dzieci, podopiecznych fundacji.

 

Pomoc potrzebującym to stały element życia naszej szkoły. My pomagamy nie tylko od święta. Wiemy, że warto pomagać tak, aby ta pomoc nie kończyła się z brzmieniem ostatniej kolędy. Przy okazji pomagania innym odkrywamy to, co tak naprawdę jest w życiu ważne i na czym warto się skupić. Pamiętajmy, że nawet drobne rzeczy mają ogromne znaczenie i każdy z nas ma coś, czym może podzielić się z innymi bez względu na zasobność swojego portfela.

Zachęcamy do śledzenia relacji z działalności szkolnego wolontariatu na stronie naszej szkoły.
M.W.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .