II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

 

.

"Warto pomagać" - podziękowania

waropo pomagacŚwięta to nie tylko czas odpoczynku w gronie najbliższych, to także okazja do pomagania i dzielenia się z innymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom wraz z wychowawcami, które po raz kolejny odpowiedziały na apel Fundacji na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i ich Rodzin „Warto pomagać". Uczniowie zebrali słodycze, które trafiły do paczek mikołajkowych dla pięćdziesięciorga dzieci, podopiecznych fundacji.

 

Pomoc potrzebującym to stały element życia naszej szkoły. My pomagamy nie tylko od święta. Wiemy, że warto pomagać tak, aby ta pomoc nie kończyła się z brzmieniem ostatniej kolędy. Przy okazji pomagania innym odkrywamy to, co tak naprawdę jest w życiu ważne i na czym warto się skupić. Pamiętajmy, że nawet drobne rzeczy mają ogromne znaczenie i każdy z nas ma coś, czym może podzielić się z innymi bez względu na zasobność swojego portfela.

Zachęcamy do śledzenia relacji z działalności szkolnego wolontariatu na stronie naszej szkoły.
M.W.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .