II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

 

.

PIERWSI STYPENDYŚCI #ZSQUAD !

IMG 1166W dniu 12 czerwca 2017 przyznano pierwsze stypendia w ramach projektu #zsquad „NOWE TECHNOLOGIE = NOWE MOŻLIWOŚCI". Przed komisją stypendialną stanęło w tym dniu 14 kandydatów do stypendiów. Komisja w składzie: Michał Krupka, Mariusz Muszyński oraz Jacek Strzelecki przyznała trzy stypendia w wysokości 500 złotych, które uczniowie otrzymywać będą co miesiąc od 01 września 2017 do 31 sierpnia 2018 r.

Pierwszymi stypendystami zostali: matematyka – Michał Berc kl. IId, informatyka – Mateusz Dudek kl. IId, komunikacja społeczna – Małgorzata Dryzd kl. IIa.

Ponadto uwzględniając wysoki poziom umiejętności i wiedzy kandydatów fundatorzy zdecydowali, że cztery osoby otrzymają możliwość odbycia stażów w spółkach grupy kapitałowej WDB a są to: Mateusz Dudek, Małgorzata Dryzd, Piotr Leja i Aleksander Bylicki.

 

Odbywanie stażów umożliwi uczniom rozwijanie pasji i zainteresowań pod okiem najlepszych specjalistów. Wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu stypendialnego #zsquad już za rok. Naprawdę warto.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .