II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

AKTYWNE WAKACJE W #ZSQUAD

netins Dudek stazDzielimy się z Wami kolejnymi relacjami naszych stażystów w spółkach WDB. Mateusz Dudek praktykuje w spółce Netins Software netins logo-1 natomiast Piotr Leja odbywa swój staż w spółce MagicVR magicvrlogo2 256px.

Po dołączeniu do Akademii Netins dostałem zadanie do wykonania na czas jednego miesiąca. Projektem był system logowania i nieduży interfejs użytkownika. Nad całością pracowałem w domu zdalnie, jednak parokrotnie zostałem zaproszony na pisanie kodu w siedzibie Netins, aby podzielić się wynikami pracy. Poznałem etykę pracy w grupie oraz atmosferę panującą w firmie. Aktualnie zajmuję się kolejnym zleceniem. 

Pozdrawiam Mati Dudek

 

magicvr Leja stazWraz z początkiem lipca, pojechałem do siedziby MagicVR na ulicy Krzywoustego we Wrocławiu, spotkałem się tam z p. Jackiem Strzeleckim, Kamilem Klimasem - CEO MagicVR, i cała ekipą. Przedstawiliśmy sobie wzajemne oczekiwania i uzgodniliśmy kolejne spotkania. Przydzielono mi parę zadań, otrzymałem również służbowego laptopa. Aktualnie zajmuje się wyszukiwaniem form promocji, dystrybucją gier produkowanych przez MagicVR, jak i wyszukiwaniem eventów, wydarzeń, konferencji czy targów na które warto pojechać i się zaprezentować. Ostatnio przyczyniłem się również chociażby do nazwania jednego z poziomów w grze, czy kontaktu i możliwej współpracy z jednym z największych portali VR w Polsce. Siedzibę odwiedzam regularnie, a umowę z MagicVR podpisałem na cały rok.

Piotr Leja

WSZYSTKO O PROJEKCIE #ZSQUAD, STAŻACH ORAZ STAŻYSTACH NA STRONIE PROJEKTU ZSQUAD logo.

 

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .