II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

 

.

DRUGIE SPOTKANIE #ZSQUADU

z jak zespolW piątek 06 października bieżącego roku odbył się drugi z serii czterech wykładów motywacyjnych w ramach projektu #ZSQUAD "Nowe technologie = Nowe możliwości". Tym razem tematem spotkania, które ponownie odbyło się w zapełnionej do ostatniego miejsca sali widowiskowej oleśnickiego BiFK'u, było hasło Z jak zespół.

W trakcie wykładu, jak to jest w zwyczaju, najaktywniejsi uczestnicy uhonorowani zostali nagrodami. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy w najciekawszy sposób zaangażowali się w życie projektu, komentując w mediach społecznośiowych pierwszy wykład.

Piątkowe spotkanie składało się z dwóch części. Pierwszą poprowadził Jacek Strzelecki prezes TIG SA, drugą Paweł Karpeta prezes TAP2C, prywatnie wokalista i menager zespołu Karpeta Jazz Brothers.  camera

 

Prelegenci pokazali na przykładzie bardzo osobistych doświadczeń, wynikających z funkcjonowania w realiach zespołu piłkarskiego i bandu jazzowego, wartość i wagę współpracy. Uzmysłowili nam również działanie tego mechanizmu w rzeczywistości biznesowej. Dowiedzieliśmy się, jak ważne są w takim kontekście wzajemny szacunek, zaufanie i relacje, które warunkują sukces zarówno w sporcie, na scenie a przede wszystkim w biznesie.

Relacja z pierwszego wykładu

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .