Stypendia

STYPENDIA SZKOLNE I ZASIŁKI SZKOLNE na rok 2016/2017

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oleśnicy informuję, że od dnia 26 sierpnia 2016 roku można pobierać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego i wnioski o przyznanie zasiłku szkolnego dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej w siedzibie przy ulicy Wojska Polskiego 13 , w sekretariacie oraz w pokoju numer 6 . Wnioski będzie można również pobierać bezpośrednio ze strony internetowej www.mops.olesnica.bip-e.pl .
Wszelkie informacje co bo zasad przyznawania stypendium szkolnego znajdują się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy .

Danuta Szczepanik
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej